daneshmandan
06 دی 1401 - 14:18

حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت بود

بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: حضرت زهرای اطهر(س) تمام وجودش وقف انجام وظیفه است و چه در زمان پیامبر و چه در زمان امامت شوهرش ذوب در ولایت بود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قادری ظهر سه شنبه در اجتماع فاطمیون در شهر دیر با تسلیت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، گفت: حضور دختران با حجاب زهرایی در این مراسم و با شعار «جمهوری اسلامی حرم است» که بر روی کاغذ نوشته‌اند، نشان می‌دهد الگوگیری شأن از حضرت زهرا سلام الله علیها دقیق است و این خود کادرسازی برای انقلاب اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: حضرت زهرای اطهر تمام وجودش وقف وظیفه است و چه در زمان پیامبر و چه در زمان امامت شوهرش ذوب در ولایت بود.

 حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت بود

وی بیان کرد: شخصیت این حضرت همه جا غرق در عبودیت و انجام وظیفه و ذوب در ولایت بود و از همین مکتب است که ما قاسم سلیمانی‌ها را می‌سازیم که شبانه روز خود را وقف خدمت کند.

 حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت بود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر ابراز کرد: شهید سلیمانی معجزه و دستاورد انقلاب اسلامی بود و از رهگذر این انقلاب ما توانستیم انسانی بسازیم که مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان مکتب تعبیر می‌کنند که می‌شود جوانان را با وی تربیت کرد و رشد داد.

وی اظهار داشت: امروز شهید سلیمانی به مراتب از حاج قاسم سلیمانی برای دشمن خطرناک‌تر است و همه ایستاده‌ایم که به نام حضرت زهرا سلام الله علیها که فدایی ولایت بود یک جان فدا مثل حاج قاسم را الگوی جوانان کنیم که هر جا وظیفه‌ای داشتند به خوبی انجام دهند.

 حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت بود

منبع: مهر
شناسه خبر: 938371